Ciśnieniomierz naramienny - BRAUN EXACTFIT 3 BUA6150

BRAUN EXACTFIT 3 BUA6150 jest to ciśnieniomierz naramienny, który charakteryzuje się dokładnością pomiaru, a także wygodą i łatwością podczas użytkowania. Szczególną uwagę warto zwrócić na fakt, iż jego działanie zostało potwierdzone klinicznie. Urządzenie to mierzy ciśnienie przy pomocy metody oscylometrycznej. Polega ona na dokonaniu zmierzenia ciśnienia w odniesieniu do pulsującego falowania tętnicy. Zapewnia to dokładność pomiaru, która w przypadku korzystania z przyrządu w warunkach domowych, często bez pomocy osoby trzeciej, jest niezwykle nieoceniona.

 

Ciśnieniomierz naramienny Braun jest przyrządem, z którego bez przeszkód może korzystać kilka osób. Dzięki automatycznemu zapisowi wyników dla dwóch osób pozwala na stałe monitorowanie ich ciśnienia. Ponadto, urządzenie utrwala po 40 ostatnich pomiarów dla każdego z użytkowników z uwzględnieniem godziny oraz daty dokonania pomiaru. Produkt posiada również funkcję uśrednienia trzech ostatnio uzyskanych wyników. Dodatkowo ciśnieniomierz ten wyposażony został we wskaźnik poziomu ciśnienia krwi, który jest zgodny z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia.

Zgodnie z opiniami konsumentów, ten ciśnieniomierz naramienny cieszy się największym zaufaniem zarówno wśród osób niezwiązanych z branżą medyczną, jak i lekarzy. Urządzenie to jest bowiem dokładne oraz daje ono wiarygodne wyniki. Dzięki temu, że produkt Braun BU6150 posiada w zestawie aż dwa mankiety, każdy jest w stanie idealnie dopasować go do swoich wymiarów, co będzie przekładało się na precyzyjność pomiaru ciśnienia. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest jego duży wyświetlacz. Ma to ogromny wpływ na komfort korzystania z produktu, gdyż bez problemu będzie on mógł być obsługiwany przez osoby starsze lub posiadające problemy ze wzrokiem. Ciśnieniomierz naramienny Braun jest produktem, który cechuje się świetnym działaniem oraz atrakcyjną ceną. Dzięki zastosowaniu w tym przyrządzie nowych rozwiązań otrzymano produkt, który charakteryzuje się niezwykłą dokładnością pomiaru oraz wysokim komfortem i prostotą w użytkowaniu.